Namų projektavimas

Projektavimas neatsiejamas nuo idėjos išgryninimo ir koncepcijos kūrimo. Norint sukurti tobulą projektą, labai svarbu išsiaiškinti užsakovo poreikius ir pageidavimus, gyvenimo būdą, stilių ir netgi finansines galimybes. Patyrę architektai visuomet įsiklausys į Jūsų idėjas, pateiks skirtingus projektų pasiūlymus bei padės išsirinkti optimaliausią variantą.

Projektavimas, nesvarbu, ar tai būtų buto, sodo namelio, komercinio pastato ar individualaus namo projektas - didžiausią dėmesį skiriame funkcionalumui, ekonomiškumui ir ilgalaikiams sprendimams. Pagrindinis mūsų tikslas suprojektuoti kokybiškus ir patogius gyventi namus, pažangias ir, žinoma, praktiškas įvairios paskirties patalpas taip, kad sukurtų pridėtinę vertę Jūsų turtui.

„Archigija“ projektavimo paslaugos: atsakingai rengiame tiek techninius, kurio svarbiausia dalis yra architektūrinis projektas, tiek darbo (konstrukcinius) projektus. Taip pat ruošiame pilną techninį darbo projektą, tinkamą pastato pridavimui. Statybos leidimui gauti reikalingas tik techninis projektas, o darbo projektas, t.y. konstrukcinė statinio dalis, - Jūsų statybos darbams ir vėlesniame etape priduodant pastatą, gaunant statybos užbaigimo aktą. Atliekame rengiamo projekto vizualizaciją, kad būtų lengviau įsivaizduoti pastatą realybėje.

Mūsų architektai pasidalins su Jumis ekspertinėmis įžvalgomis ir, žinoma, patars, kokie projektavimo sprendimai individualiai Jums yra tinkamiausi, o kartais galbūt net pasistengs atkalbėti nuo netinkamų sprendimų.

Mes žinome, kaip idėją paversti išsipildžiusia svajone!

Namų projektai
© ArchiGija
Grįžti į viršų