Statybos leidimai

Daugumai statybos darbų, išskyrus tuos atvejus, kai tai nereikšmingas remontas, reikalingas tam tikras leidimas, kad darbai būtų pradėti teisėtai. Atsižvelgiant į Jūsų planuojamus darbus, nekilnojamojo turto vietą ir tipą, būtinas atitinkamas leidimas - statybos leidimas, rekonstrukcijos leidimas, kapitalinio remonto leidimas, leidimas atnaujinti (modernizuoti pastatą) ar leidimas griauti statinį.

Tačiau statybos leidimo gavimas nėra pats lengviausias kelias, kurį tenka nueiti norint kuo greičiau pradėti statybas. Vidutinis leidimo išdavimo laikotarpis gali siekti 3-6 mėn. O siekiant maksimaliai greitai ir, svarbiausia, sklandžiai tai padaryti, rekomenduojame pasikonsultuoti su šios srities profesionalais. Mūsų architektai Jums patars dėl galiojančių architektūrinių reikalavimų, surinks ir paruoš visą reikiamą informaciją bei sukels į informacinę sistemą „InfoStatyba“. Tik gavus patvirtintą leidimą, Jūsų projektas galės būti pradėtas įgyvendinti. Jeigu bus reikalingas ir aplinkinių savininkų sutikimas pradėti veiklą, mes padėsime jį suderinti.

Pagrindinis sėkmės faktorius – tai glaudus Jūsų, „Archigija“ architektų ir projektus derinančių institucijų tarpusavio bendradarbiavimas bei nuolatinis kompetencijų kėlimas ir domėjimasis įstatymų atnaujinamais, kad suteiktume Jums visapusišką pagalbą ir neleistume pasimesti tarp įstatymų subtilybių.

statybos, renovacijos ir rekonstrukcijos leidimai
© ArchiGija
Grįžti į viršų