Interjero dizainas

Norite atnaujinti, pertvarkyti ar įrengti savo būstą, biurą ar kitas komercines patalpas ir ieškote idėjų, kaip tai padaryti tinkamai – patogiai išplanuota, jauku, gražu ir kokybiška?

„Archigija“ architektai ir interjero dizaineriai išsiaiškinę Jūsų norus, mėgstamą stilių ir gyvenimo būdą padės Jums įgyvendinti Jūsų idėjas. Mes tikime, kad galime Jums suteikti unikalų požiūrį kiekvienu projektavimo klausimu: tiek techniniu, tiek stilistiniu.

Projektuojame interjero ir eksterjero dizainą, rengiamos interjero vizualizacijos. Buto, namo, kambario ar kitos patalpos 3D vizualizacija padeda užsakovui lengviau įsivaizduoti erdvę ir nuspręsti, ar mūsų siūlomas interjeras atitinka jo individualius poreikius ir tinkamai išpildo erdves.

Didžiausią dėmesį skiriame interjero praktiškumui, estetikai ir detalėms, kurių visuma kuria pridėtinę vertę ne tik Jūsų gyvenimo ar darbo kokybei, bet ir nekilnojamajam turtui.

Namų interjeras, svetainės interjeras, vonios interjeras ar kito interjero projektavimas atliekamas išlaikant vientisą stilių ir, žinoma, atsižvelgiant į Jūsų planuojamą biudžetą.

Mūsų kuriamas interjero dizainas – tai aplinka, kurioje gera gyventi, dirbti ar žaisti!

interjero dizaineriai, namų interjeras
© ArchiGija
Grįžti į viršų